Konkurs

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju pragnie serdecznie zaprosić uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z terenu Miasta Poznania do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: ,,Mój sposób na odpady”  Konkurs jest częścią projektu „Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe – akcja uświadamiająca szkodliwość spalania odpadów w piecach przydomowych. Edycja druga” prowadzonego na terenie Poznania dofinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości na temat szkodliwości spalania odpadów w piecach przydomowych oraz promocja segregacji odpadów, jako sposobu rozwiązywania problemu śmieci. Przedsięwzięcie ma także na celu podniesienie wśród uczniów oraz mieszkańców Poznania poczucia odpowiedzialności za jego stan, a także kształtowanie trwałych postaw proekologicznych.

Udział w konkursie polega na wykonaniu plakatu przedstawiającego pomysł na zagospodarowanie odpadów, jak na przykład wykonanie z nich zabawki lub przedmiotu codziennego użytku. Im ciekawsze pomysły, tym większa szansa na nagrodę (szczegóły w regulaminie konkursu). 

Prace konkursowe można zgłaszać do 31 października 2012r. Najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane podczas obchodów imienin ul. Św. Marcin – 11 listopada 2012r.

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Sylwia Piotrowska – koordynatorka konkursu
email: sylwia.piotrowska@cpe.info.pl
tel: 669 034 222

Pliki do pobrania:

Regulamin w wersji PDF i word

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF i word

Plakaty akcji:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook