Konkurs

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju pragnie serdecznie zaprosić uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z terenu Miasta Poznania do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: Śmieci nie giną w piecu, one uciekają przez komin ! Odpady segreguj! Nie spalaj. Konkurs jest częścią projektu „Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe – akcja uświadamiająca szkodliwość spalania odpadów w piecach przydomowych” prowadzonego na terenie Poznania dofinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości na temat szkodliwości spalania odpadów w piecach przydomowych oraz promocja segregacji odpadów, jako sposobu rozwiązywania problemu śmieci. Przedsięwzięcie ma także na celu podniesienie wśród uczniów oraz mieszkańców Poznania poczucia odpowiedzialności za jego stan, a także kształtowanie trwałych postaw proekologicznych.

Udział w konkursie polega na wykonaniu plakatu zachęcającego do nie spalania odpadów w piecach domowych (szczegóły w regulaminie konkursu). Najciekawsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas obchodów imienin ul. Św. Marcin – 11 listopada 2011r.

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację i prawidłowy przebieg konkursu.

Pobierz Regulamin Konkursu

Plakaty promujące konkurs:

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook